KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193202
nr 1419 3202
H Lepik, landskap. Signerad. Olja på pannå, 32x39, yttermått inklusive ram: 46x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:11:52
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.400 kr